"На переговорах Путін щось кине Зеленському, щоб він міг похвалитися": Політолог спрогнозував результат зустрічі "нормандської четвірки"

Для президента РФ Володимир Зеленський у будь-якому разі вигідніше, ніж Порошенко.

Путін не буде "топити" Зеленського відразу? Фото: скріншот з відео.

Рейтингу Володимира Зеленського поки не загрожує катастрофічне падіння, хоча, як показують дані соцопитувань, певне зниження вже відбулося. Про це в інтерв'ю розповідає політолог Вадим Васютинський, передають Патріоти України.

«Те, що рейтинг поповз вниз, не так його, як фракції, це зрозуміло. Але коли ми говоримо про масову свідомість, яка, на мій погляд, є вирішальною... Так ось, українська масова свідомість зайшла в стан завзятості», - зазначає Васютинський.
За його словами, Зеленський виступив таким собі рятівником від Порошенка. І цей стан завзятості ще залишається, так як поки немає занадто сильних негативних змін. Тому, за словами політолога, рейтингу Зеленського принципово нічого не загрожує.
З приводу майбутньої зустрічі «нормандської четвірки» Васютинський сказав: «На переговорах Путін щось кине Зеленському, щоб він міг похвалитися. Тому що для Путіна Зеленський вигідніше, ніж Порошенко. Зараз топити Зеленського Путіну, мабуть, не вигідно. Його можна поступово нахиляти туди, куди Путіну хочеться. Тому я думаю, що він Зеленському допоможе, і буде що показати людям. Як довго триватиме цей ефект, вже інше питання. Але я думаю, кілька місяців у Зеленського буде».

"Ключові блоки, це безпека і оборона... питання стоїть про державу, питання стоїть про суверенітет": Разумков розповів, що ВР найближчим часом заслухає представників Генштабу та Міноборони

середа, 21 квітень 2021, 19:24

"Я думаю, що сьогодні існує ... багато аспектів, на яких має концентруватися влада в цілому, а Верховна Рада насамперед ... Якщо ми беремо за ключовими блоками, то це безпека і оборона. Ми сьогодні перебуваємо в непростій ситуації, ми бачимо, що відбув...

"Через ворожі дії Америки": МЗС РФ оголосило про висилку 10 дипломатів США та пообіцяло "подальші кроки"

середа, 21 квітень 2021, 19:14

Дипломати мають залишити країну до кінця середи, 21 травня. Росія оголосила персонами нон ґрата 10 співробітників американського посольства в Москві. Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ Росії, передають Патріоти України. Уточн...