На першому місці - Бурятія: У МВС розповіли, військових з яких регіонів РФ найбільше загинуло в Україні

Найбільша кількість російських військових, які загинули в Україні, були мешканцями Бурятії та Дагестану. Водночас найменше втрат серед тих, хто жив у Ямало-Ненецькому окрузі, Москві та Санкт-Петербурзі, передають Патріоти України.

Про це свідчить аналіз офіційної російської статистики щодо співвідношення втрат серед окупантів залежно від регіону. Як розповів радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко в ефірі національного телемарафону у суботу, 14 травня, аналіз показав: військове командування окупантів намагається не надсилати на війну в Україну москвичів та жителів Санкт-Петербурга.

Прорахунок співвідношення та кореляції втрат РФ залежно від регіону було зроблено Українським інститутом майбутнього.

"На першому місці за кількістю офіційних втрат, які дає російська статистика – Бурятія, там 99 осіб на 100 тис. населення. Потім йде Дагестан та низка інших регіонів", – повідомив Денисенко.

При цьому найменше втрат – Ямало-Ненецький округ. Як сказав Денисенко, чисельність його населення дуже маленька, і більшість жителів регіону просто не можна призвати до армії.

На другому та третьому місці – Москва та Пітер. "Кількість офіційно визнаних смертей у Москві в 420 разів нижча, ніж у Бурятії. Тобто в російській столиці втрати становлять буквально дві-три особи на 15 млн жителів. У Санкт-Петербурзі приблизно такі самі цифри співвідношення", – додав представник МЗС.

На думку Денисенка, РФ не посилає на війну в Україну мешканців цих регіонів, щоб не було офіційного похорону та траурних історій безпосередньо в російській столиці.

Він припустив, що країна-агресорка може просто перекидати московських призовників до інших російських регіонів. "Умовно кажучи "москвич", але зарахований до умовної "рязані", – додав Денисенко.

Дуже врожайна доба: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 6 лютого

понеділок, 6 лютий 2023, 8:03

Загальні бойові втрати Росії на ранок 6 лютого становлять понад 132 160 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 870 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

понеділок, 6 лютий 2023, 7:43

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наст...