
У зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Збройних сил України російські загарбники дві доби поспіль менше використосують безпілотники-камікадзе, інформують Патріоти України.
Супротивники продовжують скидати керовані авіабомби й здійснювати наземні атаки із застосуванням піхоти й втрачати сотні осіб, поділився командувач ОСУВ "Таврія", бригадний генерал Олександр Тарнавський в своєму Telegram-каналі. "Дві доби поспіль фіксується зменшення кількості застосування дронів-камікадзе...", - поділився він.
За його даними, на різних напрямках стає все більше випадків, коли вороги відмовляються брати участь в активному наступі. "Окупанти продовжують поповнювати знекровлені підрозділи ув’язненими. Цей так званий "спецконтингент" російське командування вважає розхідним матеріалом. І без жалю кидає у "м’ясні штурми", - додав Тарнавський.
За даними бригадного генерала, на Авдіївському напрямку українські воїни стійко тримають оборону, а на Мелітопольському - триває контрнаступ ЗСУ. "Загальні втрати окупантів в операційній зоні ОСУВ "Таврія" склали 374 особи. Знищено один танк та один склад боєприпасів", - поділився Тарнавський.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...