На підмогу Х**лу: У Білорусі відповіли, чи планують оголошувати мобілізацію вслід за Росією

Влада Білорусі заявила, що оголошувати мобілізацію у своїй країні поки не планує. Це прозвучало на фоні ухвалення в РФ рішення частково мобілізувати військовозобов'язаних, передають Патріоти України.

Ситуацію в середу, 21 вересня, пояснив голова Радбезу РБ Олександр Вольфович. Його процитували пропагандистські білоруські та російські ЗМІ. Вольфович сказав, що у РБ немає потреби в мобілізації їй вони в разі небезпеки готові дати відсіч "складом мирного часу".

"Мобілізація – це не про нас, народ Білорусі та країна мобілізовані і так. І готові – звичайно, не дай боже – дати відсіч тими силами й засобами, які для цього призначені: тим силовим блоком, тим складом мирного часу, який сьогодні виконує завдання з оборони своєї країни й конституційного ладу на своїй території", – пояснив представник режиму Лукашенка.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...