"На підвал" забирали за українську символіку на одязі": Жителі Херсона розповіли, що довелося пережити під час окупації (відео)

Під час окупації Херсона жителі міста зазнавали випробувань, побиття та тортур за своє небажання вітати російських солдатів із горезвісними квітами. Людям доводилося ховати будь-яку українську символіку, оскільки навіть маленький жовто-блакитний прапор міг спричинити гнів загарбників, передають Патріоти України.

Про це розповіла мешканка Херсона Юлія, яка не встигла евакуюватись із міста до нашестя армії РФ. Інтерв'ю про страшні події у захопленому місті в неї взяв журналіст Денис Казанський."Ми виходили з українськими прапорами, щоб показати свою позицію. Що ми не бандерівці ніякі, не фашисти. Ми просто люди, які люблять свою країну та не хочуть нав'язаного "російського світу", - розповіла дівчина.

Юлія згадує, що одного чоловіка впіймали на вулиці, перевірили телефон. Там він тримав українські пісні, інтерв'ю українських блогерів, патріотичні картинки.

"За це його вивезли на підвал, тримали п'ять днів і так били, що він уже жити не хотів. Люди боялися, ховали свої прапори, закопували їх, бо якби росіяни їх побачили, то ти одразу ворог, бандерівець. Потім коли ЗСУ звільнили місто, всі були такі щасливі, вийшли з величезними прапорами, які закопали на час небезпеки. За такий один прапор військові РФ могли вмить розстріляти", – розповіла херсонка.

Підписання угоди КНДР і Росії обурило Сеул: Уряд Південної Кореї розглядає можливість постачання зброї Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:37

Південна Корея – один із найбільших у світі постачальників озброєнь. Проте в Україну Сеул постачати озброєння довго ухилявся, боячись реакції Росії та Китаю. Південна Корея розгляне питання щодо постачання зброї Україні після укладення договору про...

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...