"На підвал" забирали за українську символіку на одязі": Жителі Херсона розповіли, що довелося пережити під час окупації (відео)

Під час окупації Херсона жителі міста зазнавали випробувань, побиття та тортур за своє небажання вітати російських солдатів із горезвісними квітами. Людям доводилося ховати будь-яку українську символіку, оскільки навіть маленький жовто-блакитний прапор міг спричинити гнів загарбників, передають Патріоти України.

Про це розповіла мешканка Херсона Юлія, яка не встигла евакуюватись із міста до нашестя армії РФ. Інтерв'ю про страшні події у захопленому місті в неї взяв журналіст Денис Казанський."Ми виходили з українськими прапорами, щоб показати свою позицію. Що ми не бандерівці ніякі, не фашисти. Ми просто люди, які люблять свою країну та не хочуть нав'язаного "російського світу", - розповіла дівчина.

Юлія згадує, що одного чоловіка впіймали на вулиці, перевірили телефон. Там він тримав українські пісні, інтерв'ю українських блогерів, патріотичні картинки.

"За це його вивезли на підвал, тримали п'ять днів і так били, що він уже жити не хотів. Люди боялися, ховали свої прапори, закопували їх, бо якби росіяни їх побачили, то ти одразу ворог, бандерівець. Потім коли ЗСУ звільнили місто, всі були такі щасливі, вийшли з величезними прапорами, які закопали на час небезпеки. За такий один прапор військові РФ могли вмить розстріляти", – розповіла херсонка.

У Росії хочуть... чіпувати чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон, щоб їх не завербували

неділя, 5 лютий 2023, 9:40

У Росії, де ще недавно завзято боролись з "чіпуванням" Білла Ґейтса під виглядом вакцинації від коронавірусу, хочуть примусово чіпувати своїх чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон. Такі заходи мають вберегти російських урядовців від вербув...

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали: