"На підвал" забирали за українську символіку на одязі": Жителі Херсона розповіли, що довелося пережити під час окупації (відео)

Під час окупації Херсона жителі міста зазнавали випробувань, побиття та тортур за своє небажання вітати російських солдатів із горезвісними квітами. Людям доводилося ховати будь-яку українську символіку, оскільки навіть маленький жовто-блакитний прапор міг спричинити гнів загарбників, передають Патріоти України.

Про це розповіла мешканка Херсона Юлія, яка не встигла евакуюватись із міста до нашестя армії РФ. Інтерв'ю про страшні події у захопленому місті в неї взяв журналіст Денис Казанський."Ми виходили з українськими прапорами, щоб показати свою позицію. Що ми не бандерівці ніякі, не фашисти. Ми просто люди, які люблять свою країну та не хочуть нав'язаного "російського світу", - розповіла дівчина.

Юлія згадує, що одного чоловіка впіймали на вулиці, перевірили телефон. Там він тримав українські пісні, інтерв'ю українських блогерів, патріотичні картинки.

"За це його вивезли на підвал, тримали п'ять днів і так били, що він уже жити не хотів. Люди боялися, ховали свої прапори, закопували їх, бо якби росіяни їх побачили, то ти одразу ворог, бандерівець. Потім коли ЗСУ звільнили місто, всі були такі щасливі, вийшли з величезними прапорами, які закопали на час небезпеки. За такий один прапор військові РФ могли вмить розстріляти", – розповіла херсонка.

Доводиться стримувати від атак на Росію: Амбіції "українського Моссаду" починають турбувати західні розвідки, - The Times

неділя, 28 травень 2023, 12:20

Очільник ГУР МОУ генерал-майор Кирило Буданов має репутацію ефективного і творчого військового. Такою ж є й вся воєнна розвідка України. Зараз ГУР залишається в авангарді українських зусиль зробити війну якомога болючішою для Кремля. І з кожним успіхом...

"Стан Лукашенка критичний": Білоруська опозиція вимагає скликати "стратегічну сесію" для обговорення виборів у Білорусі

неділя, 28 травень 2023, 11:23

У Білорусі заявили про те, що стан самопроголошеного президента цієї держави Олександра Лукашенка критичний. Після закритої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним білоруський диктатор, чутки про стрімке погіршення здоров'я якого у Білорусі цирку...