На півночі Європи знов зафіксують дещо підозріле? В Архангельській області евакуюють жителів через ядерні випробування

Мешканців селища Ненокса евакуюють на два дні.

Селище Ненокса. Фото: РБК.

В Архангельській області Росії евакуюють жителів через ядерне випробування - місце проведення випробування відповідає місцю ядерної катастрофи російської ракети з ядерним двигуном, яка сталася раніше. Наразі невідомо, чи підвищений фон в районі нових випробувань. Про це повідомляють "Север.Реалии" з посиланням на адміністрацію Северодвінська, передають Патріоти України.

На сайті повідомляється, що Ненокса потрапляє в небезпечну зону під час проведення деяких робіт. Вранці 7 липня жителів селища вивезуть на автобусі. Раніше російське відділення Greenpeace повідомило про те, що в червні станціями спостереження за радіоактивною обстановкою в країнах півночі Європи зафіксовано деяке збільшення концентрацій штучних радіоактивних речовин в повітрі. Стверджується, що ізотоп йод-131 був виявлений на початку червня в Норвегії, а цезій-134, цезій-137, кобальт-60 і рутеній-103 - в Швеції і Фінляндії. Всі зазначені радіонукліди мають реакторне походження. За розрахунками, вони надходять з боку Заходу Росії, конкретне місце ідентифікувати неможливо.

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...