
Поблизу Селидового загарбники встановили контроль над селом Новоолексіївка. Генштаб ЗСУ не коментує втрату населеного пункту, однак інформує, що наразі тривають бої поблизу Сухого Яру та Григорівки. Російські окупанти на Донеччині почали робити зачистку села Вознесенка та наступають в районі Новоолексіївки. Про це повідомив боєць Сил оборони з позивним "Мучной", передають Патріоти України.
"Покровський напрямок. На півночі у нас зараз гучно, після вчорашнього накату у посадку перед Сухим Яром як ми знищили ворожу техніку та о/с противника, п**ари почали прогрівати Лисівку та Сухий Яр мінометами", — розповів він.
Військовий додав, що просування вглиб української оборони з боку ЗС РФ не відбувається. "На півдні ворог займає Новоолексіївку. Були проведені етапи зачистки, тепер село перейшло під контроль р*сні. Також південніше від цього села відновився наступ противника, вони зайняли декілька посадок та пройшли приблизно десь 2 км. Так само, п**арня атакує північно-західніше село Юр'ївку за яке почалися бої. Наразі триває зачистка населеного пункту Вознесенка та вже тривають бої на північних околицях Сонцівки", — розповів він. Також "Мучной" зауважив, що ворог намагається розширювати фланги південніше та досягти своєї мети, а від Сонцівки до Старих Тернів 4.17км.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...