"На похмурих просторах боліт пролунав той дивний звук…": Секретар РНБО потролив росіян цитатою із "Шерлока Холмса"

Світ продовжує надавати потужну зброю Україні, зокрема танки. Через це у росіян вже почалась істерика. Секретар РНБО Олексій Данілов вирішив потролити ниття росіян. Він згадав цитату з "Шерлока Холмса", передають Патріоти України.

Як Данілов потролив росіян

Секретар РНБО написав, що письменник Артур Конан Дойл буцімто "прокоментував" реакцію жителів Росії щодо надання Україні танків:

"Десь удалині, на похмурих просторах боліт, пролунав той дивний звук… Вітер доніс до нас спочатку глухе гарчання, а потім ревіння, що помалу перейшло в тужливе виття. Ці дикі звуки повторювалися в такій послідовності раз у раз, наповнюючи собою повітря". Кажуть, що так завивають з московських боліт, щоразу, коли союзники "кладуть" (не помічають) чергові путінські "червоні лінії", – посміявся Данілов.

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...