"На похмурих просторах боліт пролунав той дивний звук…": Секретар РНБО потролив росіян цитатою із "Шерлока Холмса"

Світ продовжує надавати потужну зброю Україні, зокрема танки. Через це у росіян вже почалась істерика. Секретар РНБО Олексій Данілов вирішив потролити ниття росіян. Він згадав цитату з "Шерлока Холмса", передають Патріоти України.

Як Данілов потролив росіян

Секретар РНБО написав, що письменник Артур Конан Дойл буцімто "прокоментував" реакцію жителів Росії щодо надання Україні танків:

"Десь удалині, на похмурих просторах боліт, пролунав той дивний звук… Вітер доніс до нас спочатку глухе гарчання, а потім ревіння, що помалу перейшло в тужливе виття. Ці дикі звуки повторювалися в такій послідовності раз у раз, наповнюючи собою повітря". Кажуть, що так завивають з московських боліт, щоразу, коли союзники "кладуть" (не помічають) чергові путінські "червоні лінії", – посміявся Данілов.

Буде шмон комендатури, солдат уколовся: Окупант зізнався, що боїться перевірки через пияцтво та наркотики (перехоплення)

неділя, 26 березень 2023, 18:10

Військовослужбовець 3 ОМСБР 1 АК попереджає про можливі перевірки частин військовою комендатурою через випадки вживання алкогольних і наркотичних засобів, які спричинили смерть солдатів. Про це повідомляє ГУР та публікує перехоплену розмову окупантів, ...

Потрощені будинки і велетенська вирва: У Тульській області знову впав безпілотник (фото)

неділя, 26 березень 2023, 17:00

В Тульській області РФ прогримів сильний вибух. Місцеві жителі виклали відео з глибокою вирвою, інформують Патріоти України. Як повідомляють російські Телеграм-канали, вибух пролунав близько 15:15 у Кіріївську, що за 35 км від Тули. За словами місцевих...