На посаду прем'єр-міністра обговорюється Хорошковський, - ЗМІ

Однак кандидатура Сергія Тігіпка теж поки що залишається актуальною.

Валерій Хорошковський. Фото: РБК.

На посаду нового прем'єр-міністра обговорюється кандидатура Валерія Хорошковського. Про це ЗМІ повідомило інформоване джерело, передають Патріоти України.

Раніше Хорошковський консультував Банкову з питань митниці. "В останні дні активно обговорювалася кандидатура Хорошковського", - зазначив він.

Крісло глави уряду може зайняти Сергій Тігіпко. За словами іншого співрозмовника, ця кандидатура все ще актуальна. В цьому випадку обговорювалися й інші кандидатури: віце-прем'єром може стати Арсен Аваков, міністром фінансів – Вадим Копилов, міністром інфраструктури – Ігор Палиця, міністром енергетики – Юрій Вітренко. Крім того, свій пост нібито може залишити голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

Третє джерело розповіло, що також розглядається можливість скасування закону про люстрацію. "І в Тігіпка, і у Хорошковського проблеми з люстрацією. Розглядається варіант її знести, виконавши таким чином рішення ЄСПЛ", – сказав співрозмовник.

Джерело: РБК-Україна

Напруга не спадає: У Мінськ привезли важку техніку для зачистки барикад (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 19:14

Техніка має гусеничну систему, як в танків, і довжиною сягає близько 8 м. Техніка має гусеничну систему, як в танків, і довжиною сягає близько 8 м. Транспорт рухався в бік центра білоруської столиці у причепі вантажівки. Барикади білоруси почали будува...

Третій вечір протестів в Білорусі: Лукашенко кидає на народ броньовану техніку

вівторок, 11 серпень 2020, 19:10

Демонстранти вже традиційно зібралися на протест на 19:00. Диктатор демонструє рішучість все зупинити, не зважаючи на наслідки. У столиці Білорусі Мінську в центр міста силовики стягнули військову техніку. Демонстранти сьогодні о 19:00 зібрались на чер...