"На позиціях - купа л**на": Цікаві подробиці зі щоденника офіцера-окупанта, знайденого бійцями ЗСУ (фото)

Українські військовослужбовці знайшли щоденник одного з офіцерів ЗС РФ, в якому окупант розповідав про життя на фронті та ситуацію на позиціях загарбників. Знімки з одкровеннями росіянина опублікував прес-центр Оперативного угруповання військ "Каховка", передають Патріоти України.

За даними командування, у знайденому щоденнику офіцера ЗС РФ у всій красі описано всю ситуацію в лавах російських військ. Цікаво, що загарбник описував життя на фронті в блокноті, на який нанесено українську символіку. За словами росіянина, перед окупаційними військами поставили основне завдання – копати та зводити фортифікаційні споруди.

"Відсутнє розуміння про роботу артилерійського підрозділу. Ніхто не живе в будинках. Є все, а ми - бомжі. Ми думаємо, що нас здає командир бригади. Наш взвод обіср*ся, на позиціях купа л*вна. Зайва зброя - зібрати та н***й скинути. Стріляти, стріляти з усієї х**ні", - йдеться у знайденому щоденнику, який належав одному з офіцерів російських військ.

Командування не уточнює, на якому напрямі фронту було виявлено особистий блокнот.

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...

Це буде вирок армії Путіна: Танки Abrams M1A2 перевершують за смертоносністю все, що РФ має на полі бою, - генерал США

субота, 28 січень 2023, 7:37

Україна отримає від США танки Abrams M1A2, які є модернізацією старіших M1A1. На відміну від модифікації А1, яка працює на аналоговій системі, А2 працює на цифровій, передають Патріоти України. Передачу цих танків Україні прокоментував виданню CNN і ге...