На прицілі Одеса: Росія різко активізувала авіацію і підводні човни, - американський генерал

Протягом останніх двох діб російська авіація і підводні човни показують підвищену активність, в тому числі в Чорному морі. Про це в інтерв'ю УНІАН розповів генерал-лейтенант Збройних сил США, колишній командувач американськими військами в Європі Бен Ходжес, зазначають Патріоти України.

Генерал підкреслив, що всі події відбуваються одночасно і сплановано, а також можуть свідчити про спробу в тривалій перспективі пробитися до Одеси.

"Протягом останніх двох днів ми бачимо значне зростання перехоплень російських літаків авіацією НАТО, від Північної Атлантики і Балтики до Чорного моря. Російські підводні човни демонструють незвичну активність і в Арктиці, і в Чорному морі. Все це відбувається одночасно і сплановано", – пояснив Ходжес.

Він припустив, що такі маневри можуть проводитися для відволікання інших дій Росії і її армії.

"Стратегічні цілі Кремля залишаються такими: продовжувати дестабілізувати Україну, продовжувати тиснути на адміністрацію президента Зеленського ухвалити деякі неприйнятні рішення. Я переконаний, що вони хочуть пробитися до Одеси. Ізолювати Україну від Чорного моря, відхопити Маріуполь і Бердянськ. Це – довгострокова мета", – пояснив Ходжес.

Він підкреслив, що з огляду на це підтримка США, а також дипломатичний тиск Берліна і Парижа є дуже важливими. Водночас генерал пояснив, що домогтися успіхів в цьому можна тільки через тривалий час.

З архіву ПУ. Стиль правління "95-го кварталу": Мер Черкас показав, які "гумористичні" погрози до нього надходять з Банкової через послаблення карантину для бізнесу

четвер, 6 травень 2021, 4:00

Так Бондаренко опублікував фото свого телефону, на якому відкрите листування з Трофімовим, він останній раз попереджає мера про щось. "Це не погрози, а останнє попередження. Ми ніколи не погрожуємо, ми діємо. Завтра можете опинитися під картатим пледом...

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча просила допомоги у нардепа щодо вступу сина до виша (фото)

четвер, 6 травень 2021, 2:00

Народний депутат України від "Слуги народу" Сергій Бабак під час засідання Верховної Ради листувався зі співбесідницею, підписаною як Слава Фролова. Ймовірно, українська телеведуча та світська левиця просила у парламентарія допомоги в питанні вступу її...