На "радість" Москві: ​Ізраїль модернізує українські МіГ-29 до рівня 4+

Ізраїльська компанія Elbit Systems отримала від українського уряду дозвільні документи на проведення модернізації українських винищувачів четвертого покоління МіГ-29, зазначають Патріоти України.

В документації прописані особливості взаємодії української та ізраїльської сторін в програмі. Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Міноборони України.
Зокрема, детально уточнені всі питання сумісності різноманітних систем винищувача і їх модернізації.
У компанії підкреслюють, що модернізація дозволяє якісно поліпшити бойові можливості МіГ-29. Очікується, що винищувач отримає нові бортовий радар і систему управління озброєнням.

Мігранти побилися із Росгвардією: На кордоні РФ і Казахстану сталися зіткнення (відео)

середа, 5 серпень 2020, 22:30

Сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з Казахстаном в Самарській області. У повідомленні наголошується, що сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з К...

Кандидат у посли США до Києва розповів Конгресу про головну проблему України

середа, 5 серпень 2020, 22:10

Генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон, кандидатуру якого сьогодні розглядав Конгрес США на посаду посла в Україні, згадав у своїй промові українського олігарха Ігоря Коломойського і його медіаресурси в Україні. . Про це у ток-шоу "Ехо України" на т...