На російських багнетах: У партії Путіна вже заговорили про "референдум" з приєднання "братнього" Казахстану

Поки в Казахстані тривають масштабні протести, у путінській партії "Єдина Росія" уже не проти скористатися ситуацією для "відродження СРСР". Наприклад, депутат Держдуми Султан Хамзаєв уже пропонує провести референдум, зазначають Патріоти України.

Вочевидь, прибічникам Путіна мало Союзної держави з Білоруссю. Депутат від "Єдиної Росії" Султан Хамзаєв вважає такий крок "демократичним".

Хамзаєв пропонує референдум

Депутат від путінської партії почав свій допис зі слів "Центральна Азія – російська земля". Потім продовжив словами про те, що підтримка фактичного знищення незалежності та суверенітету Казахстану – його особиста позиція.

Султан Хамзаєв пропонує провести в Казахстані референдум за приєднання до Росії. Аргументом за це він вважає те, що президент Казахстану послуговується російською мовою.

Підтримую проведення референдуму у Казахстані про возз'єднання Казахстану з історичною батьківщиною – Росією. Зазначу, що сам президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв усі свої заяви робить російською. Вважаю, це буде гарним виявом справжньої демократії,
– заявив Хамзаєв.

Путінський депутат підтримує приєднання Казахстану до Росії / Фото з фейсбуку Султана Хамзаєва

Росія і протести в Казахстані: головне

  • У Казахстані від 3 січня 2022 року тривають масові протести. Росія, як звично, не могла залишитися осторонь і не втрутитися в ситуацію.
  • Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв закликав Організацію Договору колективної безпеки (Білорусь, Вірменія, Киргизстан, Таджикистан, Росія і Казахстан) ввести війська.
  • Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що ОДКБ введе війська на невизначений термін.
  • Росія першою відправила свій контингент до Казахстану. За словами мешканки Алмати, до введення російських військ в країні ставляться неоднозначно.
  • У МЗС Росії вже встигли заявити, що протести в Казахстані "організовані з-за кордону".

Бізнесмена із Тюмені, який публічно зіграв гімн України на піаніно, визнали винним у "пропаганді нацизму" (відео)

субота, 21 травень 2022, 0:33

Російський підприємець Володимир Фофанов на набережній міста Тюмені зіграв на вуличному фортепіано мелодію українського державного гімну і виклав запис у соцмережі. Через це його звинуватили у “пропаганді нацизму”, інформують Патріоти України. Як повід...

"Видали" телефонні дзвінки: ЗМІ оприлюднили нові факти про аварію MH17, які доводять провину РФ

субота, 21 травень 2022, 0:14

До катастрофи літака рейсу MH17 над Донбасом у 2014 році безпосередньо причетні російські військові. Нагадаємо, що ЗРК "Бук" в зону аварії борту доставили військовослужбовці 53-ї зенітно-ракетної бригади РФ з Курська – їх бачили свідки, зазначивши, що ...