На росТБ вже святкують річницю вторгнення в Україну та розповідають про плани ударити по Одесі

На російському телебаченні вже в передчутті "великого наступу" 24 лютого - на річницю кривавого вторгнення в Україну. Пропагандисти марять в цей день ударами по Одесі. В ефірі стріму Володимира Соловйова один з "воєнкорів" заявив, що "великий наступ вже висить у повітрі", передають Патріоти України.

Воєнкор послався на українського зрадника Олександра Воскобойникова, родом з Одеси, якому "проросійське підпілля" розповіло про ситуацію в місті, в тому числі про приїзд нібито "іноземного легіону". "У Саші (Воскобойникова - ред.) таке відчуття, що будемо бити по Одесі, щоб відрізати Україну від моря", - стверджує рашист.

Таким чином, материкова Україна, в мріях росіян, "автоматично перетвориться в найзаштатнішу європейську країну "без виходу до моря". Також росіян нібито цікавлять "російські громадяни" і "величезні склади боєприпасів".

Помстилися: В Україні ліквідували організатора котла для ЗСУ в Іловайську (фото)

неділя, 26 березень 2023, 18:29

Українські воїни ліквідували топ-офіцера армії окупантів Дмитра Лисицького, який влаштував Іловайський котел для українських захисників у 2014 році. Про ліквідацію Лисицького повідомив український військовий журналіст Юрій Бутусов. За його словами, це ...

Буде шмон комендатури, солдат уколовся: Окупант зізнався, що боїться перевірки через пияцтво та наркотики (перехоплення)

неділя, 26 березень 2023, 18:10

Військовослужбовець 3 ОМСБР 1 АК попереджає про можливі перевірки частин військовою комендатурою через випадки вживання алкогольних і наркотичних засобів, які спричинили смерть солдатів. Про це повідомляє ГУР та публікує перехоплену розмову окупантів, ...