На росТБ вже святкують річницю вторгнення в Україну та розповідають про плани ударити по Одесі

На російському телебаченні вже в передчутті "великого наступу" 24 лютого - на річницю кривавого вторгнення в Україну. Пропагандисти марять в цей день ударами по Одесі. В ефірі стріму Володимира Соловйова один з "воєнкорів" заявив, що "великий наступ вже висить у повітрі", передають Патріоти України.

Воєнкор послався на українського зрадника Олександра Воскобойникова, родом з Одеси, якому "проросійське підпілля" розповіло про ситуацію в місті, в тому числі про приїзд нібито "іноземного легіону". "У Саші (Воскобойникова - ред.) таке відчуття, що будемо бити по Одесі, щоб відрізати Україну від моря", - стверджує рашист.

Таким чином, материкова Україна, в мріях росіян, "автоматично перетвориться в найзаштатнішу європейську країну "без виходу до моря". Також росіян нібито цікавлять "російські громадяни" і "величезні склади боєприпасів".

В армії РФ великі проблеми зі ствольною артилерією - запаси САУ 2С5 "Гіацинт-С" майже вичерпані

неділя, 24 вересень 2023, 17:30

Із 94-го арсеналу ГРАУ МО РФ в Омську вже забрали майже половину САУ 2С5 "Гіацинт-С". Їх залишилося лише 155 із 298. Про це повідомив OSInt-дослідник High_marse, передають Патріоти України. Водночас важливо зазначити, що в усіх, окрім 4 САУ, що залиши...

Перевдягаються у форму ЗСУ: Окупанти намагаються прорватися на Таврійському напрямку - речник сил оборони

неділя, 24 вересень 2023, 16:02

Збройні сили України фіксують випадки, коли росіяни перевдягаються в українську військову форму і у такому вигляді ведуть бойові дії. Ворог намагається наступати на Таврійському напрямку. Про це повідомив в ефірі телемарафону "Єдині новини" поінформува...