В Україні вперше в історії Незалежності розгорнуть серійне виробництво боєприпасів для підствольних та автоматичних гранатометів, повідомляють Патріоти України з посиланням на держконцерн "Укроборонпром".
"Постановка на серійне виробництво цього боєприпасу знаменує початок відновлення боєприпасної галузі України. Шосткінський завод "Імпульс" має всі необхідні можливості й компетенції для виробництва та доводить свою здатність забезпечити критичну потребу війська в боєприпасах. Ми прагнемо також досягти провідних позицій нашої держави на світових ринках ОВТ", - розповів генеральний директор концерну Юрій Гусєв.
В Укроборонпромі зазначили, що до запуску власного виробництва Україна була залежною від постачання згаданих боєприпасів з-за кордону.
Концерн запускає виробництво в партнерстві з ТОВ "Спеціальне конструкторське бюро "Вектор-В" - розробником цього боєприпасу.
"Сьогодні в Україні нарешті з’явилося власне виробництво боєприпасів для гранатометів, яке має замкнутий цикл. Для нашого спеціального конструкторського бюро це успіх, а для України - безперечна перемога та приклад ефективного державно-приватного партнерства", - наголосив керівник СКБ "Вектор-В" Віталій Жуков.
У держконцерні додали, що після запуску виробництва Україна стає однією з 12 країн світу, які мають замкнутий цикл виробництва боєприпасів для ведення ближнього бою, а також це знаменує початок відновлення боєприпасної галузі України.
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...
2025 рік може стати роком, коли бойові дії в Україні закінчаться, оскільки як Росія, так і Україна «близькі до виснаження», і прихильники кожної з них хотіли б, щоб війна завершилася, йдеться у матеріалі The Economist, передають Патріоти України. Автор...