
На Луганщині українські воїни продовжують тримат оборону та знищувати техніку та зброю російських окупантів. Так, наші захисники підбили черговий танк і самохідну артилерійську установку (САУ) противника за допомогою АСУ-1 "Валькірія", передають Патріоти України.
Про це повідомили на сторінці 1-ї окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна уFacebook. Було також опубліковано кадри роботи бойового розрахунку "Валькірії" по ворогу.
"Наш бойовий розрахунок "Валькірія" підбив черговий танк і САУ фашистів на сході України. Акт денацифікаціі стався під Лисичанськом, саме там, де путінські орди вже мали бути згідно з планом їхнього фюрера ще 1 червня. Але знову "что-то пошло не так", – сказано в повідомленні.
На кадрах видно, як за допомогою безпілотника воїни ЗСУ скорегували вогонь та завдали влучних ударів по ворогу.АСУ-1 "Валькірія" – це безпілотний авіаційний комплекс військового та цивільного призначення для забезпечення моніторингу, повітряної розвідки, відеоспостереження та корегування артилерійського вогню вдень та вночі.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....