На суходолі півострову все вже майже викачали: Окупанти почали пошук прісної води на дні Азовського моря вздовж узбережжя Криму

На суходолі півострову все вже майже викачали: Окупанти почали пошук прісної води на дні Азовського моря поблизу Криму

Окупанти почали розвідку дна Азовського моря в пошуках запасів прісної води. Її сподіваються застосовувати в побутових потребах для жителів анексованого Росією Криму. Про це повідомив так званий віце-прем'єр "кримського уряду" Євген Кабанов, зазначають Патріоти України.

"Однією з провідних компаній ведеться розвідка в Азовському морі біля берегів Криму з метою визначення підводного басейну прісної води і можливості її застосування в побутових потребах", – сказав він.

За словами Кабанова, паралельно йде розробка низки підземних родовищ прісної води в Сімферопольському і Бахчисарайському районах. "Якщо під дном Азовського моря буде знайдена прісна вода, то одним із рішень може стати її подача в Північно-Кримський канал, значна частина якого сьогодні простоює з відомих причин", – додав Кабанов.

Відзначимо, що до анексії Криму близько 85% потреб місцевих жителів прісною водою забезпечував Північно-Кримський канал, що йде від Дніпра. Після "референдуму" Україна його перекрила.

Раніше стало відомо, що в Криму, незважаючи на опади, запаси води знаходяться на критичному рівні. Сумарний обсяг у водосховищах склав 61,3 млн кубометрів, в той час як ще в 2014-му був на рівні 253,1 млн.

З архіву ПУ. Нелюди Путіна: Звільнені з полону українці повідомляють про вбивства, зґвалтування та катування

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:55

Українці, які насильно утримувалися на окупованій території Донбасу представниками незаконних збройних формувань РФ, підтверджують випадки, які призводили до каліцтв та смертей. Про це 16 квітня 2020 року заявив начальник Департаменту нагляду у криміна...

З архіву ПУ. Гра в одні ворота: Кого Україна віддала бойовикам

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:30

Серед обміняних є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Серед них є, щонайменше, один агент ФСБ, диверсанти, громадяни Росії та ті, хто воював проти України зі зброєю у руках. Олексі...