
Українські військові продовжують відбивати штурми російської окупаційної армії у Сумській області. Зокрема, повторення старого маневру з газопроводом закінчилося невдачею. Про це поінформували у пресслужбі Командування Десантно-штурмових військ, передають Патріоти України.
Як зазначається, ще з вечора 6 січня росіяни вдалися до масованого та комбінованого штурму позицій 71 окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ, 8 корпусу ДШВ між населеними пунктами Андріївка та Олексіївка на Сумщині. Українці відбили наступ п’яти груп противника. "П’ять ворожих груп намагалися наблизитися до лінії оборони Однак наші десантники зіпсували Різдво окупантам за їхнім стилем", — йдеться у повідомленні.
Також російські військові марно намагалися використати старий прийом із газопроводом. "Згодом ще більше десятка росіян вирішили повторити старий трюк із газовою трубою, — для них це закінчилося трагічно. Врешті, кинулися напролом на квадроциклах, заходячи водночас із іншого боку піхотою. Обидві групи було успішно знищено БПЛА та артилерією 71 оаембр та суміжних підрозділів", — розповіли військові.
Як наслідок, росармія зазнала втрат, 42 нових військових було знешкоджено.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...