
Національне антикорупційне бюро розшукує екс-нардепа Андрія Деркача, якого вважають завербованим російською розвідкою. Про це повідомила пресслужба НАБУ.
НАБУ і САП повідомили, що викрили колишнього нардепа на держзраді та незаконному збагаченні.
«У 2019 році інформпростір заполонили «сенсаційні» повідомлення про нібито «тиск з боку посольства США на правоохоронні органи в Україні» та «корупцію у корпорації «Бурісма». Озвучував їх український нардеп, але поцілити вони мали в тодішнього кандидата в президенти США Джо Байдена. За три роки потому НАБУ та САП встановлять російський слід у тій брудній кампанії. А ще, що нардеп «підзаробив» на цьому 567 тис. дол. США. Відтепер цей нардеп підозрюваний. Проте, переховується від слідства, тож просимо всіх небайдужих громадян допомогти з його розшуком», – йдеться у повідомленні.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:
Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...