
СБУ скерувала до суду обвинувальний акт щодо колаборантки, яка працювала директоркою школи у тимчасово окупованих районах Запорізької області. Про це повідомляє управління СБУ в Тернопільській області, передають Патріоти України.
Відомо, що під час досудового розслідування встановили, що 33-річна жителька Бердянська ще до початку повномасштабного військового вторгнення росіян працювала директоркою Партизанської ЗОШ I-III ступенів. Після захоплення села Новопавлівка вона добровільно пішла на співпрацю з ворогом та погодилася й надалі очолювати навчальний заклад.
"Перебуваючи на керівній посаді, жінка впроваджувала освітні "стандарти", змушувала дітей навчатися російською мовою, а батькам, чиї діти не хотіли відвідувати заняття, погрожувала позбавленням батьківських прав та переслідуванням", – йдеться у повідомленні.
Зокрема, підозрювана переконувала вчителів у необхідності співпраці з окупантами та змушувала українські підручники замінити на російські.
Служба безпеки направила до суду обвинувальний акт із доказами її вини. Жінці оголосили підозру за частиною 3 статті 111-1 Кримінального кодексу України – колабораційна діяльність. Ця стаття передбачає позбавлення волі на три роки. Розслідування проводилося за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.
Жінку оголосили у розшук, адже вона переховується на тимчасово непідконтрольній українській владі території.
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...