На території Білорусі майже не залишилось російських військ, але загроза ще не минула, - Олег Жданов

Російські війська відійшли від Чернігівської, Сумської і Київської областей. Там залишилась незначна кількість тих угруповань, які стоять уздовж кордону і завдають Україні вогневих уражень. Про це нагадав військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Загроза від збройних сил Білорусі не зникла

За його словами, однією із позитивних ознак є те, що майданчики, які займали російські війська в Білорусі, зараз розміновують – з них знімають усі інженерні засоби мінно-вибухового загородження, які існували під час розташування ворожих частин.

"Якщо ми говоримо про загрозу втручання російських військ із території Білорусі, то їх там майже не залишилось", – наголосив Жданов.

Однак, як він зауважив, загроза від збройних сил Білорусі нікуди не зникла, а навпаки – досі існує. Олександр Лукашенко намагається маневрувати, використовуючи свої війська – підсовуючи їх ближче до кордону або далі. "Там (з Білорусі – ред.) небезпека, хоч і мало ймовірна, але зберігається", – зазначив військовий експерт.

До речі! Жданов вважає, що остаточно не зникла загроза для харківського напрямку. Адже Бєлгородська область залишається базою для підготовки і формування резервів російських військ.

Джерело: 24 канал

"Тут будь-яке слово може вплинути на результат": У розвідці прокоментували передачу українських військовополонених Угорщині

субота, 10 червень 2023, 23:29

Україна наразі не має інформації про те, що українські військовополонені, про передачу яких оголосила Російська православна церква, знаходяться в Угорщині. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі інформ...

Росіяни обстріляли рятувальників, які працювали на місці пожежі у Харківщині, є жертви (фото)

субота, 10 червень 2023, 23:15

У Харківській області українські рятувальники потрапили під повторний обстріл російських окупантів, один з них загинув. Про це повідомляють у Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області, передають Патріоти Укра...