На території Білорусі майже не залишилось російських військ, але загроза ще не минула, - Олег Жданов

Російські війська відійшли від Чернігівської, Сумської і Київської областей. Там залишилась незначна кількість тих угруповань, які стоять уздовж кордону і завдають Україні вогневих уражень. Про це нагадав військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Загроза від збройних сил Білорусі не зникла

За його словами, однією із позитивних ознак є те, що майданчики, які займали російські війська в Білорусі, зараз розміновують – з них знімають усі інженерні засоби мінно-вибухового загородження, які існували під час розташування ворожих частин.

"Якщо ми говоримо про загрозу втручання російських військ із території Білорусі, то їх там майже не залишилось", – наголосив Жданов.

Однак, як він зауважив, загроза від збройних сил Білорусі нікуди не зникла, а навпаки – досі існує. Олександр Лукашенко намагається маневрувати, використовуючи свої війська – підсовуючи їх ближче до кордону або далі. "Там (з Білорусі – ред.) небезпека, хоч і мало ймовірна, але зберігається", – зазначив військовий експерт.

До речі! Жданов вважає, що остаточно не зникла загроза для харківського напрямку. Адже Бєлгородська область залишається базою для підготовки і формування резервів російських військ.

Джерело: 24 канал

Треба знищити Керченський міст і Чорноморський флот: Експерт назвав умови, за яких Україна звільнить Крим

понеділок, 6 лютий 2023, 8:41

За умови надання далекобійної зброї, українська армія матиме усі необхідні передумови для звільнення окупованого Росією Криму. Перш за все, необхідно знищити Керченський (Кримський) міст та Чорноморський флот країни-окупанта. Таку думку виданню Оbozrev...

"80-90% втрат ворога": Військовий експерт пояснив, яка зброя потрібна ЗСУ насамперед

понеділок, 6 лютий 2023, 8:27

Українська армія зараз перш за все потребує артилерії і боєприпасах. Оскільки війська окупантів несуть 80-90% втрат саме від артилерійських ударів. Про це заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону відомий військовий експерт Роман Світан, передають Патріоти Укр...