На тлі вторгнення РФ в Україну: Польща вирішила подвоїти військові витрати

На тлі повномасштабного вторгнення РФ в Україну Польща вирішила в два рази збільшити військові витрати на наступний рік. Країна планує зміцнити свою оборону, а також витратити до 40 мільярдів злотих на закупівлю зброї. Про це на прес-конференції у Варшаві заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Так, наступного року витрати Польщі на армію можуть зрости до 98 млрд злотих. Цього року відповідні витрати становлять 58 млрд злотих. Крім того, уряд Польщі планує витратити до 40 мільярдів злотих на закупівлю зброї за кордоном.

"У нас є можливість значно зміцнити нашу армію і набрати нових солдатів", — сказав Моравецький. Також він розповів про стурбованість громадян Польщі через повномасштабне вторгнення РФ в Україну. На тлі побоювань уряд планує збільшити чисельність солдатів. Йдеться про понад 20 тисяч нових військових.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...