На те є вагома причина: Військовий експерт назвав дату, коли можна очікувати кардинальних змін на фронті

Військовий історик Михайло Жирохов зробив прогноз, коли ситуація на фронті в Україні може кардинально змінитися. Свою думку з цього приводу він висловив у сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

"Дуже обережно можна говорити про те, що після 15 травня можна очікувати якісь серйозні зміни на фронті. До цього часу фронт повинен вистояти. І наші військові вистоять, поки не повернуться (прибудуть) розрахунки артилерії та зброя, яка може завдати росіянам більших втрат", – зазначив він.

"Ми отримаємо на фронті величезну перевагу з артилерією. Наші артилеристи дуже освічені, і вони вже готуються для роботи на західних зразках. Тому дуже швидко (через 1-1, 5 тижні) ми побачимо роботу артилерії на фронті, яка кардинально змінить ситуацію", – розповів Жирохов.

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...

Працюють "Шершні": Українські аеророзвідники провели окупантам дострокову "демобілізацію" під Бахмутом (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 11:30

Українські захисники із розвідувально-ударного підрозділу "Шершень" ліквідували двох російських загарбників на околицях Бахмута. На загарбників скинули боєприпас із безпілотника, передають Патріоти України. Кадри роботи по ворогу опублікували вTelegram...