
На Трипільській теплоелектростанції, яка знаходиться на Київщині, і належить компанії Центренерго, стався вибух. Також невідомі озброєні люди захопили Каховську гідроелектростанцію (компанія "Укргідроенерго" в Херсонській області). Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.
Причини вибуху на Трипільській ТЕС в Міненерго не уточнюють. За даними прес-служби Укренерго, електростанція досі працює, поруч з нею виявилася пошкоджена високовольтна лінія електропередач, але передача електроенергії триває.
Також, чиновники Міненерго повідомили, що об 11:28 на територію Каховської гідроелектростанції увійшли невідомі озброєні особи. "На дамбі ГЕС стоять танки без розпізнавальних знаків", - йдеться в повідомленні. За даними Укренерго, загальне навантаження на Трипільську ТЕС - 203 МВт. Це 1,5% від усього навантаження на всі електростанції.
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...