
Авіація Туреччини знищила ще один самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс російського виробництва 96К6 "Панцирь-С1" у Сирії. Відео влучання в ЗРГК було оприлюднено у Twitter Clash Report, повідомляють Патріоти України.
В повідомленні ресурсу зазначається, що ворожа протиповітряна система з активованим радаром була уражена неподалік від міста Саракіб (Сирія, Ідліб) в ніч на 3 березня. В нападі брали участь ударні турецькі БПЛА, проте "Панцирь-С1" був начебто знищений ракетою з винищувача Ф-16.
#BREAKING
Footage of the #Pantsir #S1 (SA-22) air defense system that was shot down by Turkish armed #UAVs in #Seraqip on the night of 03MAR2020 while its radar was active. Thermal camera traces on the side of the battery indicate the system was engaging against Turkish aircraft. pic.twitter.com/jqICENIEYV
— Clash Report (@clashreport) March 3, 2020
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...