
У російському Воронежі з'являється дедалі більше могил військовослужбовців, убитих в Україні. Проте їхні списки ніде не публікуються – це забороняють робити суди, аргументуючи загрозою безпеці РФ. На такий момент у Telegram звернув увагу офіцер Збройних сил України Анатолій Штірліц, передають Патріоти України.
Він показав фотографії "свіжих" "денацифікованих та демілітаризованих" в Україні солдатів – Олексія Калмикова та Данила Тарасова. "Фюрер сказав, що втрат немає – у Воронежі почали практику прикопування комскладу по-тихому", – зазначив Штірліц.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: