На Україну чекають два небезпечні моменти: Офіцер ЗСУ розповів про підступний план Кремля

Офіцер, волонтер, військовий журналіст Мирослав Гай переконаний: у 2020 році на Україну чекають два моменти, коли загроза від Росії загострюватиметься. "Зокрема, найближчим часом", – сказав він, передають Патріоти України.

"Наступного року в нас є кілька реперних точок – лютий, а потім жовтень, коли в Росії відбуватимуться масштабні військові навчання "Захід-2020". Це означає, що у нас на кордоні знову буде велике скупчення російської військової техніки. І це загроза" , – наголосив він.

У цьому контексті волонтер вказав на низку фактів, що насторожують. "Ми бачимо, що Росія не відвела свої війська на Донбасі, всупереч відведенню українських сил. ОБСЄ продовжує фіксувати як обстріли, так і присутність російських окупаційних військ на ділянках розведення".

На думку офіцера, небезпечні періоди – лютий і жовтень 2020 року Гай також звернув увагу на особливості політики керівництва України, які, на його думку, підвищують ймовірність розширення агресії РФ. Зокрема, це недостатня підготовка військової інфраструктури, "політика замирення агресора, спроба не дратувати агресора, політика відмовлення від військової складової, від мобілізації суспільства". Причому, "суспільство демобілізується заявами і діями влади, і цей робиться свідомо", – наголосив волонтер.

Хіти тижня. "Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Из-за этого в пабликах Донецка и Луганска сейчас тотальная тоска и "зрада", - Береза

п’ятниця, 23 квітень 2021, 2:00

"Итак, Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Но завуалированно сказал о нас и коллективном Западе, говоря о странах, с которыми "отношения в последнее время не складываются, но Россия не хочет сжигать мосты...

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...