На війну не доїхав:У РФ раптово помер чиновник-"мобік"

У навчальній частині Тюмені раптово помер мобілізований. У нього зупинилося серце, хоча жодних скарг на стан здоров'я не було, запевняють медики, інформують Патріоти України.

Як повідомляє "Медуза", чиновник управління мінсоцрозвитку Пермського краю Дмитро Мошев помер "від зупинки серця". 49-річний чиновник не звертався до медиків зі скаргами на роботу серця.

"Мобіки" та війна в Україні

21 вересня в Росії оголосили часткову мобілізацію. Міністр оборони Сергій Шойгу повідомив, що 82 тисячі призваних в рамках часткової мобілізації вже направлені на фронт. Ще 218 тисяч нібито приходять підготовку. За оцінками ЗМІ, Росія зібрала насправді щонайменше 492 тисячі мобілізованих.

Мобілізовані у Росії помирають ще до того, як їх відправили на фронт. Деякі роблять суїцид. Інші гинуть за нез'ясованих обставин. Нещодавно у Курській області РФ "мобік" випадково застрелив товариша по службі з автомата.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...