На війну не доїхав:У РФ раптово помер чиновник-"мобік"

У навчальній частині Тюмені раптово помер мобілізований. У нього зупинилося серце, хоча жодних скарг на стан здоров'я не було, запевняють медики, інформують Патріоти України.

Як повідомляє "Медуза", чиновник управління мінсоцрозвитку Пермського краю Дмитро Мошев помер "від зупинки серця". 49-річний чиновник не звертався до медиків зі скаргами на роботу серця.

"Мобіки" та війна в Україні

21 вересня в Росії оголосили часткову мобілізацію. Міністр оборони Сергій Шойгу повідомив, що 82 тисячі призваних в рамках часткової мобілізації вже направлені на фронт. Ще 218 тисяч нібито приходять підготовку. За оцінками ЗМІ, Росія зібрала насправді щонайменше 492 тисячі мобілізованих.

Мобілізовані у Росії помирають ще до того, як їх відправили на фронт. Деякі роблять суїцид. Інші гинуть за нез'ясованих обставин. Нещодавно у Курській області РФ "мобік" випадково застрелив товариша по службі з автомата.

Чоловіки скінчились? Російська ПВК почала наймати жінок у штурмові загони, - ЗМІ

вівторок, 28 листопад 2023, 15:59

Батальйон російських найманців "Еспаньола", який входить у ПВК "Редут", наймає жінок на війну у штурмові загони, передають Патріоти України. Як повідомляє видання "Важные истории", найманці пропонують жінкам "реалізуватись" у снайперській справі, медиц...

Оце так! РФ через фірми-прокладки отримує супутникові знімки України, - експерт

вівторок, 28 листопад 2023, 15:49

Росія знайшла "легкий" спосіб, як на регулярній основі отримувати супутникові знімки територій України не тільки через компанії-прокладки, але і підкуповуючи грошима більших гравців ринку в обхід міжнародних санкцій, передають Патріоти України. Як з'яс...