На війну споряджала дружина: У Білорусі знайшли телефон російського окупанта, який загинув в Україні (фото)

У Білорусі знайдено телефон військового збройних сил РФ, який, за словами знайомого, загинув в Україні. Редакція гомельського видання "Флагшток" отримала в розпорядження втрачений смартфон, який належав майору замкомандира роти з виховної роботи 37 окремої гвардійської мотострілецької бригади ЗС РФ Павлу Юр'янову, передають Патріоти України.

На пристрої, який він втратив у Білорусі, зберігалися фото та особисте листування з дружиною у Viber та товаришами по службі у чатах Telegram та WhatsApp. У телефоні вдалося знайти велику кількість цікавих подробиць. Наприклад, ще перед відправкою до Білорусі, військову куртку та китайську радіостанцію йому придбала дружина, а не видали в армії, що говорить про слабке матеріально-технічне постачання військовослужбовців ЗС РФ.

За інформацією з телефону, вдалося встановити, що місцем проміжної дислокації бригади Юр'янова був Речицький район. Більше того, ще 4 лютого 2022 він написав дружині, що може більше ніколи не повернутися додому.

В одному з чатів також було знайдено шифри переговорної таблиці, що містять назви поселень Гомельської області: полігони Борщівка та Барановичі, н.п. Речиця, н.п. Безуєве. Зазначимо, що у с. Безуєв у січні-лютому 2022 р. розташовувався польовий табір ЗС РФ.

Також у чаті повідомлялося, що своє озброєння та техніку ЗС РФ вивантажували у "кинутому селі". За координатами журналісти встановили, що це село в урочищі Дерновичі на території Поліського радіо-екологічного заповідника.

І саме угруповання, сформоване на захід від річки Прип'ять, брало участь у військових діях у Житомирській області, здійснювало захоплення Чорнобильської АЕС, а також штурмувало північно-західні передмістя Києва. В одній із соцмереж видання запитало про долю Юр'янова його знайомого. Той повідомив, що Юр'янов загинув в Україні у березні 2022 року.

Ексглава Адміністрації президента Януковича потрапив у лікарню

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:00

Колишнього главу Адміністрації президента України за часів експрезидента Віктора Януковича, бізнесмена Андрія Клюєва госпіталізували в Москві. Його стан оцінюється як важкий. Про це повідомила низка російських ЗМІ, передають Патріоти України. Клюєв зар...

"І це професор права!": Кандидат у мери Кишинева оскандалився у Таїланді через "патріотичні"... труси (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:05

Кандидат у примари (мери) Кишинева Теодор Кирнац потрапив у скандал після того, як його дружина виставила фото та відео з їхнього спільного відпочинку у Таїланді. Про це пише видання Jurnal, передають Патріоти України. Молдавани у соцмережах бурхливо в...