На війну "загребли всіх": Експерт назвав головні провали мобілізації в Росії

Мобілізація в Росії з військової точки зору була абсолютно правильною ідеєю, проте її виконання вийшло відверто провальним, заявив військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов. "Хотіли як краще, а вийшло як завжди - слава бардаку, який творять в Російській Федерації", - підкреслив він в інтерв'ю "Главреду", передають Патріоти України.

Експерт пояснив, що генштаб ЗС РФ ставив завдання провести часткову мобілізацію з якісним відбором мобілізованих, проте російські воєнкоми перетворили процес в огульну мобілізацію, щоб швидше звільнитися від поставленого завдання, "у підсумку, вони виконали завдання не якісно, а кількісно".

"Іншими словами, військкомам спустили план по мобілізації - 100 тисяч чоловік, а вони загребли всіх, кого змогли, не розбираючись ні зі станом здоров'я, ні з віком – і все, отримайте, розпишіться, вони своє завдання виконали. Саме це зіграло ключову роль і відбилося на якості мобілізації в Росії", - вважає він.

Співрозмовник пояснив, що в підсумку генштаб ЗС РФ не отримав тієї якості мобілізації, на яку розраховував, однак для України цей результат є позитивним.

Він упевнений в тому, що мобілізація в РФ стала визнанням поразки російської армії в Україні. "Згадайте, як напередодні 8 березня Путін, виступаючи по всіх федеральних каналах, запевняв, що ніякої мобілізації резервістів не буде, оскільки Росія проводить "спеціальну військову операцію", тому можна розходитися по домівках і жити спокійно.

Але не минуло й півроку, як Путін оголосив часткову мобілізацію, а воєнкоми на місцях перетворили її на огульну. Тепер все це викличе внутрішній протест в Росії. І в наступну хвилю мобілізації потрібно буде збирати Росгвардію, адже кількість бажаючих піти за повісткою до військкомату буде зменшуватися з кожним днем, причому в геометричній прогресії", - додав Жданов.

"Після цього будемо жити в ідеальному світі": Зеленський назвав два варіанти закінчення війни в Україні

середа, 30 листопад 2022, 22:15

Президент Володимир Зеленський заявив, що війна закінчиться, коли Україна здобуде перемогу, або ж коли цього захоче Росія. Про це глава держави сказав під час NYT DealBook Summit, повідомляють Патріоти України. "Війна закінчиться тоді, коли ми переможе...

У Центральній Африці невідомі скинули бомбу на базу "вагнерівців"

середа, 30 листопад 2022, 21:43

Невідомий літак скинув бомбу на базу «вагнерівців» у Центральній Африці. Про це повідомляє уряд Центральноафриканської Республіки, передають Патріоти України.