
Українські захисники вщент розбили блокпост росіян на "дорозі життя" Лисичанськ – Бахмут. Ті напередодні точково прорвались до траси, але наші воїни блискавично вибили звідти ворога. Про це повідомив голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай в інтерв'ю журналістам, передають Патріоти України.
Він розповів, що приблизно 50 осіб з ворожої диверсійно-розвідувальної групи прорвались на трасу Лисичанськ – Бахмут та навіть встигли закріпитись на ній, поставивши блокпост на дорозі. "Це був ситуативний успіх. Частина ДРГ залишилась, але вже на віки вічні у нашій землі", – підкреслив Гайдай.
Щодо блокпоста, то його розбили Збройні Сили України, а самих окупантів ударною хвилею порозкидало по землі. За словами очільника Луганської ОВА, наразі окупаційні війська не контролюють трасу Лисичанськ – Бахмут. Проте, росіяни нещадно обстрілюють "дорогу життя". Гайдай додав, що відтепер окупанти прицільно гатять по трасі.
"Проїхати по цій трасі – лотерея. Це навіть не 50 на 50 у відсотковому співвідношенні. Скоріше 80 на 20. Тому що вже все простріляно, доїхати із Бахмута в Лисичанськ – це колосальна складність та проблема", – зауважив він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...