
Українські захисники вщент розбили блокпост росіян на "дорозі життя" Лисичанськ – Бахмут. Ті напередодні точково прорвались до траси, але наші воїни блискавично вибили звідти ворога. Про це повідомив голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай в інтерв'ю журналістам, передають Патріоти України.
Він розповів, що приблизно 50 осіб з ворожої диверсійно-розвідувальної групи прорвались на трасу Лисичанськ – Бахмут та навіть встигли закріпитись на ній, поставивши блокпост на дорозі. "Це був ситуативний успіх. Частина ДРГ залишилась, але вже на віки вічні у нашій землі", – підкреслив Гайдай.
Щодо блокпоста, то його розбили Збройні Сили України, а самих окупантів ударною хвилею порозкидало по землі. За словами очільника Луганської ОВА, наразі окупаційні війська не контролюють трасу Лисичанськ – Бахмут. Проте, росіяни нещадно обстрілюють "дорогу життя". Гайдай додав, що відтепер окупанти прицільно гатять по трасі.
"Проїхати по цій трасі – лотерея. Це навіть не 50 на 50 у відсотковому співвідношенні. Скоріше 80 на 20. Тому що вже все простріляно, доїхати із Бахмута в Лисичанськ – це колосальна складність та проблема", – зауважив він.
Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...