
Штрафні підрозділи російських загарбників зі "Шторм-Z" повертаються до виконання бойових завдань з незагоєними ранами, а то й після ампутацій кінцівок. Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії 18 грудня, передають Патріоти України.
"Це випливає з перевірених повідомлень про те, що члени "Шторм-Z", донецьких бойовиків та групи "Вагнера" часто отримували мінімальне лікування або взагалі не отримували його", – зазначають аналітики.
Розвідувальна спільнота Міноборони Британії зазначає, що найманці з-поміж засуджених, які складають значну частину підрозділів "Шторм-Z", зазнають поганого ставлення, а однією з причин цього є те, що ув'язнені часто не мають документів, необхідних для доступу до військових шпиталів.
"Відсутність належної медичної допомоги на театрі бойових дій призведе до того, що адміністративний та медичний тягар знову ляже на плечі безпосередньо підрозділів військ", - резюмують у розвідці.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...