На ворогів чекає лише смерть! Український десантник знищив у одному бою п’ять танків та три БМП (відео)

Десантник 79-ї окремої десантно-штурмової бригади знищив у одному бою вісім одиниць бронетехніки противника: п’ять танків та три БМП. Про це повідомляє пресслужба бригади, передають Патріоти України.

Так, днями противник вдався до масованого штурму українських позицій, в районі Мар'їнки. Утім, на заваді російським окупантам стали мужність та військова вправність десантників.

Уміло застосовуючи маневр, постійно змінюючи вогневі позиції, військовослужбовець протитанкового резерву за допомогою американського протитанкового комплексу Javelin знищив 8 одиниці бронетехніки.

Справу довершила артилерія бригади, яка нанесла потужне вогневе ураження по іншій бронетехніці противника. Крім того, влучний вогонь зі стрілецької зброї, яким десантники зустріли ворожу піхоту, не залишив противнику жодних шансів на успіх.

Усього в цьому важкому бою було знищено 5 танків і 7 БМП противника.

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...

"Цей бізнес втрачено для Путіна": Видобуток газу в Росії впав на 26%, - ЗМІ

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:25

Видобуток газу в Росії цього року впав до рівня, небаченого з 1970-х років. Державний енергетичний гігант Російської Федерації "Газпром" повідомив у своєму останньому звіті, що видобуток газу в першій половині 2023 року становив 179,45 мільярда кубічни...