На вулицях стоїть страшний сморід: Як окупанти у Маріуполі "організували" поховання тіл

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко розповів про критичну ситуацію із похованням загиблих у місті. Мирні жителі скаржаться на сморід від тіл на вулиці. Також масово надходить хлор у місто для знищення наслідків військових злочинів. Про це він повідомив на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

За словами Андрющенко, у Маріуполі дозволили місцевим самостійно проводити ексгумацію та перепоховання з дворів. Експертизу проводять в Ритуальному домі за адресою Нікольське (Володарське) шосе,3, але для цього потрібно отримати довідку від окупантів при пред'явлення тіла на впізнання чи судмедекспертизу.

Наразі мирні жителі масово звозять тіла, у тому числі й тих, хто загинув під завалами. "Трупи буквально складують на вулиці. Місцеві повідомляють, що сморід чутно задовго до візуального наближення. Трупам, яких опізнано, присвоюють номери (саме ці номери можна побачити на табличках у братських могилах). Невпізнаних фотографують і теж присвоюють номери. Незважаючи на щоденний графік роботи кількість трупів зростає кожного дня", - написав радник міськголови.

Він зазначив, що містяни везуть тіла також у Мангуш на подібну процедуру, щоб за хабар у розмірі 10-25 тисяч гривень колаборанти швидше дали довідку і поховали в братській могилі у Мангуші. Це пояснює стрімке зростання такої могили.

Крім того, як інформує Андрющенко, окупанти масово завозять хлор у Маріуполь для використання в братських могилах. Радник міськголови припускає, що це можливо як для санітарних потреб, так і швидкого знищення наслідків військових злочинів.

"Також надходить інформація про "розконсервацію" історичного кладовища "Некрополь" в Центральному районі Маріуполя. Додаємо координати для можливості отримання та перевірки через супутникові знімки", - додав він, заявивши, що рашисти продовжують перетворювати місто на кладовище.


"ЗСУ пішли у контратаку та відбили Комишуваху": Арестович поділився доброю звісткою з Луганщини

неділя, 29 травень 2022, 0:35

Українські захисники пішли у контрнаступ на Луганщині та відбили Комишуваху. Окупанти наступали на неї, аби мати змогу оточити Лисичанськ. Однак наразі в лавах росіян відчувається надлам. Про це в ефірі ютюб-каналу "ФЕЙГИН LIVE" розповів радник голови ...

"Воюють за радянськими лекалами": Ветеран спецназу США назвав головні причини провалу росіян під Києвом

неділя, 29 травень 2022, 0:14

Російські окупанти не зуміли захопити Київ з трьох причин: через проблеми з логістикою, командуванням і недооцінку українців. Таку думку висловив в інтерв'ю "Телеграфу" ветеран спецназу США Перрі Блекберн, передають Патріоти України. "Вони дійсно думал...