На вигляд - "мрія асів Другої світової": Пілоти ЗСУ освоюють бразильські штурмовики Embraer Super Tucano

Простий і дешевий літак є на озброєнні близько 20 держав світу. Машина ідеально пристосована, щоб ганяти каравани наркобаронів, але на рівних з "МіГами" та "Сушками" тягатися не зможе

Льотчики Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили у Лісабоні ознайомчі польоти на легких турбогвинтових штурмовиках Embraer EBN-314 Super Tucano, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Попередньо українська делегація відвідала Бразилію з наміром оцінити виробничі потужності та обговорити можливе придбання цих літаків. Тоді ознайомчий політ здійснив Командувач Військово-повітряних сил ЗСУ Сергій Дроздов.

Штурмовик перебуває на озброєнні майже 20 країн. Питання їх закупівлі розглядають і в США, де літаки проходили конкурсний відбір та відповідні випробування.

Варто додати, що перший прототип літака Embraer EBN-314 Super Tucano піднявся в повітря в 1999 році. Спочатку він проектувався як навчальний літак, але згодом був доопрацьований для проведення ударів з повітря. Кабіна пілота штурмовика захищена кевларовою бронею, а для зльоту і посадки літака достатньо злітно-посадкової смуги довжиною 900 м.

ТТХ штурмовиків Embraer EBN-314 Super Tucano

• Екіпаж: 2
• Максимальна злітна маса: 5400 кг
• Крейсерська швидкість: 520 км/год
• Бойовий радіус: 500 км
• Практична дальність: 1330 км


Озброєння
• Стрілецько-гарматне:

вбудовані: 2 × 12,7-мм кулемет FN Herstal M3
підвісні: 1 × 20-мм гармата на фюзеляжному вузлі
• Точки підвіски: 5,

може нести звичайні або кориговані бомби, 4 × блоки 70-мм НАР чи 2 ракети класу «повітря-повітря»
• Бойове навантаження: 1500 кг

Міністр проти своєї заступниці, або Зрадників ніхто не любить: "Некомпетентний" Криклій розсварився з героїнею “постільного скандалу”, довідавшись, що та намагалась посісти його "крісло"

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:12

Заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна заявила, що відстоюватиме свою честь в суді у зв’язку з нібито розповсюдженням неправдивої інформації про неї. Про це вона сказала на брифінгу. . Йдеться про запис розмови, оприлюдненої виключе...

"Слуга народу-2": Нардепи, яких виключили з фракції, заявили про амбітний план

п’ятниця, 22 листопад 2019, 18:45

Виключена з фракції "Слуга народу" народний депутат Ганна Скороход не зневірився і вирішила зі своїм колегою Антоном Поляковим, також виключеним з фракції, створити власну депутатську групу. "Ми зараз з Антоном (Поляковим - ред.) Створимо групу "Справж...