
Корпус вартових ісламської революції заявив, що Іран вивів у космос перший військовий супутник. Про це пише AFP, передають Патріоти України.
Супутник із назвою Nour був виведений двоступеневою ракетою Qassed, котрий запустили з пускового майданчику у пустелі Марказі в центральній частині Ірану. В Ірані стверджують, що супутник Nour вийшов на висоту у 425 кілометрів від Землі.
Запуск супутнику відбувся через два місяці після того, як 9 лютого 2020 року Іран здійснив невдалу спробу вивести космічний апарат у космос. Тогочасний запуск хотіли приурочити 41-й річниці ісламської революції в Ірані.
У США побоюються, що космічна програма Ірану насправді несе за собою розвиток технологій зі створення балістичних ракет, котрі будуть здатні уражати цілі на будь якій відстані та бути носіями у тому числі і ядерної зброї.
Саме тому у вересні 2019 року США запровадили санкції проти Космічного агентства, Центру космічних досліджень та Науково-дослідного інституту космонавтики Ірану. В цей же час офіційний Тегеран заперечує, що його діяльність є прикриттям для розвитку програми балістичних ракет.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...