На Запорізькій АЕС, захопленій російськими військами, відновили зовнішнє електропостачання. Про це йдеться у Twitter МАГАТЕ, передають Патріоти України.
"Було відновлено резервну лінію електропередач до української ЗАЕС, що забезпечує станцію зовнішньою електроенергією, необхідною для охолодження реактора та інших функцій безпеки", - йдеться у повідомленні агентства.
Сьогодні вдень стало відомо про відключення ЗАЕС від енергомережі. Останні дні станція працювала у режимі "острова", заживлюючи лише власні потреби ЗАЕС на критично низькому рівні потужності.
Лінії зв'язку Запорізької АЕС з енергосистемою України були пошкоджені через постійні обстріли російських військ.
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...
У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...