На Заході не доб'ються капітуляції України перед Путіним: Росія повинна відповісти за все, - Дуда

Навряд чи Україна погодиться на умови миру з Росією, які передбачали б втрати територій. І якщо окремі політики на Заході вважають, що Київ можна змусити піти на такий крок, вони глибоко помиляються. Москва повинна понести покарання за вбивство росіянами українців. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, передають Патріоти України.

Як повідомляє rp.pl, він розповів про те, що не вірить у згоду України на умови миру, що передбачають відмову від її територій. І політики на Заході, які закликають до таких поступок Путіну, роблять абсолютно неправильні заяви.

"Я не вірю, що (українці) погодяться на умови миру, який полягатиме у тому, що росіяни віднімуть більше квадратних кілометрів української землі... якщо сьогодні хтось із політиків на Заході розраховує змусити українців поступитися Путіну, як це нещодавно було чутно від пана (колишнього прем'єра Італії) Берлусконі, то це цілком невірно", - сказав Дуда.

Глава польської держави заявив про 100% підтримку України і акцентував увагу на тому, що Росія повинна бути покарана за вбивство українців. Світ не повинен мовчати. Треба, щоб Москва понесла покарання за свої злочини, включаючи виплату військових репарацій і фінансування відновлення української держави.

"Я не можу погодитися - у тому числі і як сусід Росії - з тим, що Росія може безкарно порушувати норми міжнародного права, і світ з цим погодиться. Я не можу змиритися з тим, що Росія вбиває людей в Україні, а світ робить вигляд, що цього не бачить, щоб не було наслідків для вбивць, щоб Росія не виплачувала військові репарації за завдані Україні збитки, щоб не змушувати її просто фінансувати відновлення України", - підкреслив Анджей Дуда.

Путін не шкодує гршей на вбивства: За минулі вихідні війська РФ випустили по Україні ракет на $200 млн

вівторок, 28 червень 2022, 6:27

Протягом останніх вихідних червня, 25-26 червня, країна-агресор Росія випустила по українським містам від 60 до 80 далекобійних ракет. Їхня загальна вартість може сягати близько $200 млн. Приблизні підрахунки зробило видання Forbes. Ракети по Україні з...

Ламається хребет режиму Путіна: Арестович назвав причини удару по ТЦ у Кременчуку

вівторок, 28 червень 2022, 6:15

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович у своєму Telegram-каналі прокоментував здійснення Збройними силами РФ ракетного удару по торговому центру "Амстор" у Кременчуці. За його словами, російська армія перейшла до відвертого терору, оскільки в ...