
На окупованих територіях Запорізької області через жагу наживи та влади почалися сутички між колаборантами. Зрадники бояться за своє життя та мріють втекти з області у Крим, передають Патріоти України.
У регіоні почастішали випадки з підривами та вибухами на окупованих територіях. Про це в ефірі телеканалу "Еспресо" розповів очільник Запорізької ОВА Олександр Старух.
Він наголосив, що попри всі заяви окупантів, Запорізька область залишається та завжди буде частиною України. Випадки колаборації лише поодинокі, а ті, хто вирішив допомагати ворогу, вже почали про це шкодувати, їх всіх очікує суд після перемоги України.
Також керівник ОВА повідомив про значне зменшення кількості ворожих військ на Запоріжжі за останній тиждень, що пов'язано з ротацією. Окупантів, які вчиняли безчинства на захоплених територіях, змінили інші, переважно вихідці з "ДНР".
Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже
У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...