
На окупованих територіях Запорізької області через жагу наживи та влади почалися сутички між колаборантами. Зрадники бояться за своє життя та мріють втекти з області у Крим, передають Патріоти України.
У регіоні почастішали випадки з підривами та вибухами на окупованих територіях. Про це в ефірі телеканалу "Еспресо" розповів очільник Запорізької ОВА Олександр Старух.
Він наголосив, що попри всі заяви окупантів, Запорізька область залишається та завжди буде частиною України. Випадки колаборації лише поодинокі, а ті, хто вирішив допомагати ворогу, вже почали про це шкодувати, їх всіх очікує суд після перемоги України.
Також керівник ОВА повідомив про значне зменшення кількості ворожих військ на Запоріжжі за останній тиждень, що пов'язано з ротацією. Окупантів, які вчиняли безчинства на захоплених територіях, змінили інші, переважно вихідці з "ДНР".
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...
Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...