
На окупованих територіях Запорізької області через жагу наживи та влади почалися сутички між колаборантами. Зрадники бояться за своє життя та мріють втекти з області у Крим, передають Патріоти України.
У регіоні почастішали випадки з підривами та вибухами на окупованих територіях. Про це в ефірі телеканалу "Еспресо" розповів очільник Запорізької ОВА Олександр Старух.
Він наголосив, що попри всі заяви окупантів, Запорізька область залишається та завжди буде частиною України. Випадки колаборації лише поодинокі, а ті, хто вирішив допомагати ворогу, вже почали про це шкодувати, їх всіх очікує суд після перемоги України.
Також керівник ОВА повідомив про значне зменшення кількості ворожих військ на Запоріжжі за останній тиждень, що пов'язано з ротацією. Окупантів, які вчиняли безчинства на захоплених територіях, змінили інші, переважно вихідці з "ДНР".
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...