
На окупованих територіях Запорізької області через жагу наживи та влади почалися сутички між колаборантами. Зрадники бояться за своє життя та мріють втекти з області у Крим, передають Патріоти України.
У регіоні почастішали випадки з підривами та вибухами на окупованих територіях. Про це в ефірі телеканалу "Еспресо" розповів очільник Запорізької ОВА Олександр Старух.
Він наголосив, що попри всі заяви окупантів, Запорізька область залишається та завжди буде частиною України. Випадки колаборації лише поодинокі, а ті, хто вирішив допомагати ворогу, вже почали про це шкодувати, їх всіх очікує суд після перемоги України.
Також керівник ОВА повідомив про значне зменшення кількості ворожих військ на Запоріжжі за останній тиждень, що пов'язано з ротацією. Окупантів, які вчиняли безчинства на захоплених територіях, змінили інші, переважно вихідці з "ДНР".
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...