На Запорізькому напрямку починається формування майбутнього поля бою, - експерт

Наразі Запорізький напрямок фронту почав оживати. Там починається формування майбутнього поля бою, що нагадує операцію зі звільнення правого берега Херсонської області. Про це заявив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець в ефірі телеканалу "Еспресо". За його словами, українські воїни вже проводять розвідку боєм, передають Патріоти України.

"Там вже робляться рейдові дії нашими військовими, відбувається розвідка боєм, здійснюються удари вглиб території противника. Вже починається період формування майбутнього поля бою, яка нагадує операцію зі звільненням правого берега Херсонщини", - розповів Згурець.

На думку експерта, в українських захисників має бути план, який не дозволить окупаційній армії скористатися перевагою глибокої оборони. "Зараз начебто все очевидно, що нам потрібно наступати в напрямку Мелітополя, Бердянська, Маріуполя. Але за цією очевидністю має стояти такий план, який не дозволить росіянам скористатися перевагою глибокої оборони, яку вони намагаються побудувати на цій ділянці фронту", - пояснив він.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...