На затонулій "Москві" була ядерна зброя: Лупаков оцінив небезпеку удару з Чорного моря

На борту російського ракетного крейсера "Москва", знищеного ЗСУ, були ракети з ядерними боєголовками. Серед 20 кораблів країни-агресора, які наразі перебувають у Чорному морі, також напевно є такі, що несуть тактичну ядерну зброю. Однак на її застосування окупант не наважиться з об’єктивних причин. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю "Обозревателю" висловив перший заступник голови Спілки офіцерів України Євген Лупаков.

Офіцер наголосив, що на борту "Москви" було "щонайменше дві ракети з ядерними боєголовками", однак ця зброя, що наразі лежить на дні моря, не представляє небезпеки.

"З ядерних боєголовок ніякого витоку бути не може, бо там стоїть великий захист. Якщо вони не пошкоджені. А вони, я впевнений, не пошкоджені, бо на сьогодні радіаційний фон там не підвищений", – пояснив Лупаков. Водночас він запевнив, що кораблі РФ, що зайшли у Чорне море, напевно мають на борту крилаті ракети "Калібр" та тактичну ядерну зброю.

За словами офіцера, удар по будь-якому місту з такої зброї спричинить шкоду, що можна зрівняти із "половиною Хіросіми чи половиною Нагасакі". Однак агресор не вдасться до цього, оскільки, випустивши таку ракету, одразу отримає удар у відповідь від союзника України.

"Щойно буде застосована навіть тактична зброя, одразу парочку стратегічних ударів буде завдано по Москві і на цьому питання буде закрито", – наголосив офіцер.

У "РДК" заявили, що знову проникли до Росії

понеділок, 29 травень 2023, 22:09

Представники "Російського добровольчого корпусу" заявили, що в черговий раз перейшли державний кордон Росії. "Учора прикордонники РФ відзначали своє професійне свято. Бійці РДК привітали їх черговим успішним переходом "дірявого" державного кордону", - ...

"Тут все плохо. Совсем": Окупант скаржиться на важку ситуацію на позиціях (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 22:00

Ще один російський окупант, якого країна-агресор відправила воювати в Україну, поскаржився, що у армії РФ на фронті "не все добре", як, ймовірно, розповідають пропагандисти. Він розповів, що російські війська зазнають втрат, а захисники України щільно ...