На заводі "Титан" зафіксовано ворожу техніку: Окупанти можуть готувати провокації у Криму

Поки в окупованому Криму рашисти риють окопи, чекаючи контрнаступу ЗСУ, підконтрольні Кремлю медіа поширили заяву злочинної голови комітету з економічної політики, промисловості та розвитку підприємництва півострова Оксани Доброрез про нібито розширення виробництва незаконною фірмою "Титанові інвестиції" на захопленому агресором заводі "Титан", передають Патріоти України.

Мова йшла про виробництва добрив, а саме — амофосу. Ба більше, необхідний для такого виробництва аміак поставляється лише у залізничних цистернах, й таке незаконне постачання на завод проходитиме через Херсонську область.

«На окупованій агресором частині Херсонщини залізнична гілка, що проходить повз Армянськ, зараз фактично тупикова, бо впирається у лінію фронту біля річки Дніпро. Тому очевидно, що агресором малася на увазі близька до окупованого Криму станція Вадим, з якої є залізнична гілка на завод. Фактично єдиним шляхом незаконного залізничного постачання окупантами аміаку на завод може бути лише маршрут через „Кримський міст“, Джанкой, Армянськ та Вадим, — повідомляє Асоціація реінтеграції Криму.

При цьому раніше було відомо про заяви щодо виробництва добрив на „Титані“, це озвучував злочинний директор заводу Едуард Курмачов у травні 2022 року, а пізніше це заявляли кремлівські маріонетки Сергій Аксьонов та Георгій Мурадов. І не виключається початок злочинного виробництва окупантами на „Титані“, під виглядом амофосу, компонентів хімічної зброї та вибухівки, і тоді питання логістики та рентабельності для агресора стають вторинними, оскільки в такому форматі основна привабливість заводу окупантів перебуватиме саме у відносній близькості від фронту».

За даними асоціації, виробництво амофосу було припинено на «Титані» в умовах окупації, коли загарбники довго обіцяли побудову нової залізничної гілки, але це так і не сталося.

«5 січня Центр національного опору повідомив, що на заводі «Титан» в окупованому Армянську зафіксовано розміщення ворожої техніки, а саме — підрозділ військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту агресора, що очевидно пов’язане із зазначеними вище злочинними планами окупантів, — повідомляє асоціація. — Тому можливі провокації агресора у кількох вимірах — і щодо виробництва вибухівки, і в рамках «аварій» вкрай небезпечних вантажів — цистерн з аміаком або в окупованому Криму або на тій же станції Вадим, зі злочинним звинуваченням у цьому нібито «українських структур».

Вороги нікуди не поділися: У Генштабі назвали міста, де зараз найгарячіше

середа, 29 березень 2023, 19:28

В епіцентрі бойових дій залишаються населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар'їнка Донецької області. Підрозділи Сил оборони відбили 48 атак противника на зазначених напрямках. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у зведен...

Моравецький запустив "виробничий маятник" для артилерії ЗСУ - Польське радіо

середа, 29 березень 2023, 19:15

Уряд Польщі вирішив прискорити виробництво артилерійських боєприпасів для посилення власного сектору оборони, а також для відправки військової допомоги Україні. Відповідне рішення Варшава прийняла на рівні Національної програми в четвер, 29 березня. Пр...