На зброю і не тільки: Байден хоче надати Україні 33 млрд доларів допомоги

Президент США Джо Байден заявив, що звернувся до Конгресу із проханням виділити для України 33 млрд доларів військового бюджету. З цих коштів 20 мільярдів мають піти безпосередньо на зброю, повідомляють Патріоти України.

"Я щойно підписав заявку до Конгресу з найважливішої допомоги для України – для того, щоб вона могла продовжувати чинити опір путінській агресії. Ми маэмо зробити все від нас залежне, щоб підтримати наших союзників", – сказав він під час брифінгу.

При цьому американський президент наголосив: продовження агресії РФ проти України є неприпустимим. Оскільки "росіяни продовжуватимуть вчиняти свої злочини".

"Щодня українці віддають свої життя. І ми повинні надати їм озброєння та всі необхідні види допомоги, які зроблять ці жертви глибоко осмисленими. І дуже важливо, аби ця допомога була затверджена якнайшвидше", – зазначив Байден. При цьому він підкреслив: Росія є агресором. І весь світ має притягнути її до відповідальності.

"І поки це триває, ми надаватимемо Україні допомогу – як військову, так і гуманітарну", – запевнив американський президент.

За інформацією Reuters, запит Байдена включає в себе:

  • понад 20 млрд доларів на зброю, боєприпаси та іншу військову допомогу;
  • 8,5 млрд доларів прямої економічної допомоги уряду;
  • 3 млрд доларів на гуманітарну та продовольчу допомогу.

"За один день міг три рази померти": Окупант поскаржився на реалії війни в Україні і заявив, що прокляв той час, як приїхав в Україну. Перехоплення

неділя, 29 січень 2023, 17:43

Російський солдат по телефону поділився реаліями служби у ЗС РФ у "зоні СВО". Окупант розповів про масштабні втрати серед особового складу його бригади. Про це повідомив Telegram-канал Головного управління розвідки МО України. Телефонна розмова була пе...

"Ніде не прописано": Юрист пояснив, чи будуть повертати в Україну з-за кордону чоловіків призовного віку

неділя, 29 січень 2023, 17:28

У зв'язку з затвердженням нового Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, у багатьох українців, які перебувають за кордоном, постає питання, чи можуть їх примусово повернути до України, переда...