У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації повідомили про загибель трьох зниклих безвісти людей після удару по медзакладу у Дніпрі. Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак, передають Патріоти України.
"Стала відома доля трьох людей, які зникли безвісти під час ракетного удару по Дніпру. На жаль, вони загинули. Маємо результати дослідження фрагментів тіл, виявлених на місці трагедії", - зазначив він.
За словами голови ОВА, серед жертв 56-річний лікар і 64-річна співробітниця потрощеного медзакладу, а також 57-річний працівник сусідньої ветклініки. "Загалом та атака забрала життя чотирьох людей… Щирі співчуття рідним", - додав Лисак.
Вранці 26 травня росіяни здійснили удар по медзакладу у Дніпрі. Ворог вдарив по будівлям полікліники та ветлікарні. Також були пошкоджені спорткомплекс, навчальний заклад, декілька багатоповерхівок та приватний будинок. Понівечені й 12 авто. Внаслідок удару постраждало 32 людей, двоє з яких - діти.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...