"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, передають Патріоти України.

Скабєєва заявила, що зараз, "на жаль, в Києві уже майже не буває перебоїв з електропостачанням". Саме цей факт зіпсував пропагандистці настрій.

"Українці не сидять без світла постійно. Найдовше, коли не було електрики, за інформацією Кличка, це - 10 годин. Всі американські пропагандисти вказують на те, що не виходить у нас або ми не намагаємося змусити всіх страждати в Україні", - цинічно заявила божевільна пропагандистка.

Російська пропаганда у війні проти України

Від 2014 року російська пропаганда активно поширює фейкові наративи про ситуацію в Україні, щоб змусити росіян ненавидіти українців та воювати проти нашої держави. Часто пропаганда вигадує абсолютно безглузді речі, як-от: "біолабораторії США", "приниження російськомовних", "нацисти в Україні". Також російські пропагандисти радіють загибелі українців через ракетні удари по електричних підстанціях, ТЕЦ та звичайних житлових будинках. Метою цього є виправдання геноциду Росії проти громадян України.

"Пуск може відбутися в будь-який момент": Ворог готується до нового ракетного удару, - Гуменюк

середа, 31 травень 2023, 18:54

В акваторії Чорного моря на бойовому чергуванні перебувають три російські ракетоносії, зокрема два підводних. Тому загроза нової ракетної атаки дуже висока. Про це сьогодні, 31 травня, повідомила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил об...

Щось задумав? Сі Цзіньпін закликав керівників нацбезпеки Китаю готуватися до "найгіршого сценарію"

середа, 31 травень 2023, 18:44

Лідер Китаю Сі Цзіньпін закликав своїх високопосадовців з національної безпеки подумати про "найгірші сценарії" і підготуватися до "штормового моря". Як пише CNN, ця заява прозвучала на тлі нарощування владою Китаю зусиль з протидії будь-яким передбачу...