"На жаль… Президент почувається добре", або Юля в турборежимі: Мендель втрапила у скандал через короновірусні справи Зеленського

Мендель відреагувала на зауваження і вступила у дискусію з дописувачами

Прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель потрапила в черговий конфуз. Помічниця глави держави знов виявила неуважність до своїх професійних обов'язків, зазначають Патріоти України. Наразі йдеться про тяп-ляп пост у facebook щодо коронавірусної хвороби президента, який виглядав так: «На жаль… Президент почувається добре. Ми повідомлятимемо про стан його здоров‘я».

Коли в коментарях користувачі соцмережі почали робити зауваження пані Мендель, вона переписала свій пост, додавши до нього кілька речень, які роз’яснили суть повідомлення: «На жаль, маємо новину про позитивний тест... Втім, президент почувається добре. Ми повідомлятимемо про стан його здоров‘я».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський захворів на коронавірус. Оточення Зеленського, зокрема керівний апарат Офісу президента терміново почали перевіряти на Covid-19.

Зазначимо, що Юлія Мендель часто потрапляє в різні конфузи. Пресслужба Офісу президента плутала, зокрема, Латвію та Литву. А Волинську область називала Луцькою.

Торік Мендель відзначилась дивною поведінкою. Під час інтерв'ю вона дивно махала руками, чим псувала журналістам відеоряд.

Раніше Мендель напала на журналіста, який хотів поставити запитання Зеленському. У мережі з'явилося повне відео інциденту з Мендель, яка відштовхнула журналіста Сергія Андрушка.

Може, й покатається, але не він: ЗСУ ліквідували вгодованого окупанта, який поїхав вбивати українців заради "Лади"

середа, 28 вересень 2022, 6:28

Українські військовослужбовці ліквідували російського 20-річного окупанта, який пішов на фронт, щоб заробити на "Ладу". Про це повідомляє блогер-розслідувач Іраклі Комахідзе, передають Патріоти України. Єфрейтор Сергій Горчаков був радіотелефоністом ав...

ЗСУ перехопили стратегічну ініціативу: Згурець розповів про успіхи контрнаступу і назвав найгарячіші ділянки фронту

середа, 28 вересень 2022, 6:23

Російським окупаційним військам не вистачає сил для утримання фронту. Стратегічну ініціативу у війні перехопила і утримує Україна, Росії ж лишається лише намагатися втримати раніше зайняті рубежі, передають Патріоти України. Наразі вкрай важливі процес...