"На жаль… Президент почувається добре", або Юля в турборежимі: Мендель втрапила у скандал через короновірусні справи Зеленського

Мендель відреагувала на зауваження і вступила у дискусію з дописувачами

Прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель потрапила в черговий конфуз. Помічниця глави держави знов виявила неуважність до своїх професійних обов'язків, зазначають Патріоти України. Наразі йдеться про тяп-ляп пост у facebook щодо коронавірусної хвороби президента, який виглядав так: «На жаль… Президент почувається добре. Ми повідомлятимемо про стан його здоров‘я».

Коли в коментарях користувачі соцмережі почали робити зауваження пані Мендель, вона переписала свій пост, додавши до нього кілька речень, які роз’яснили суть повідомлення: «На жаль, маємо новину про позитивний тест... Втім, президент почувається добре. Ми повідомлятимемо про стан його здоров‘я».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський захворів на коронавірус. Оточення Зеленського, зокрема керівний апарат Офісу президента терміново почали перевіряти на Covid-19.

Зазначимо, що Юлія Мендель часто потрапляє в різні конфузи. Пресслужба Офісу президента плутала, зокрема, Латвію та Литву. А Волинську область називала Луцькою.

Торік Мендель відзначилась дивною поведінкою. Під час інтерв'ю вона дивно махала руками, чим псувала журналістам відеоряд.

Раніше Мендель напала на журналіста, який хотів поставити запитання Зеленському. У мережі з'явилося повне відео інциденту з Мендель, яка відштовхнула журналіста Сергія Андрушка.

"На моїй пам'яті це вперше": З Лавровим в Африці трапилися "дві прикрі несподіванки" – Кулеба

п’ятниця, 3 лютий 2023, 12:29

З міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим трапилися "дві прикрі несподіванки" під час його січневого турне країнами Африки. Про це розповів керівник українського МЗС Дмитро Кулеба в інтерв'ю "BBC News Україна", передають Патріоти України. Пр...

Підірвали місцевого колаборанта: В окупованому Енергодарі стався черговий "теракт" (фото, відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:59

В окупованому Енергодарі вибухнула автівка. Про це повідомляє окупаційна "влада" міста, передають Патріоти України. Як пишуть соцмережі та місцеві паблики, підірвана машина в Енергодарі належала колаборанту Євгену Кузьміну. Кузьмін працював на окупацій...