
Українським екіпажам дронів під тиском росіян довелося поступово відійти від Сіверська. На цьому тлі піхота залишилася без прикриття і виникла необхідність вийти з міста. Про це головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив в інтерв'ю "24 каналу", передають Патріоти України.
Генерал звернув увагу, що на території Серебрянського лісу, Білогорівки та Сіверська ще під час Другої світової відбувалися важкі бої, тож там було збудовано укріплення. Ця місцевість складається з панівних висот.
За словами Сирського, тривалий час Сіверський напрямок був непріоритетним, оскільки у росіян не було можливості вести наступ. Там стояли бригади, але інтенсивність бойових дій була нижчою, ніж на інших напрямках. У регіоні тривала війна діями диверсійних груп, піхоти, Сил спецоперацій.
"На жаль, зосередження підрозділів дронів оптоволоконним каналом управління, особливо з дальністю понад 20 кілометрів, призвело до того, що наші підрозділи, розрахунки, екіпажі дронів поступово йшли в глибину, залишивши тим самим без прикриття піхоту", - сказав головнокомандувач.
Він зазначив, що в таких умовах оборона міста стала проблематичною. Не можна було залишати воїнів у Сіверську гинути, тому було ухвалено рішення відійти на панівні висоти. "Там є куди відходити. Ворог намагається також скористатися цим, але не виходить. Плануються дії у відповідь на цьому напрямку. Це все, що я можу сказати про цей напрямок", - додав Сирський.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...