На Житомирщині по мажоритарці блискуче переміг герой російсько-української війни

Під керівництвом Ігоря Герасименка вдалося в найкоротші терміни і без втрат особового складу і техніки захопити і утримувати гору Карачун.
Ігор Герасименко. Фото: Фейсбук.

У мажоритарному окрузі №62 на Житомирщині перемогу здобув кандидат від президентської партії Слуга народу, професійний військовий, удостоєний звання Герой України, Ігор Герасименко. Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті ЦВК після опрацювання 100% протоколів, передають Патріоти України.

Герасименко отримав 47,72% голосів виборців, зі значним відривом обігнавши представницю Опозиційної платформи - За життя Наталію Леонченко, за яку проголосували лише 8,12%.

Ігор Герасименко закінчив Одеський інститут Сухопутних військ за спеціальністю Бойове застосування та управління діями аеромобільних підрозділів. Командир 5-й батальйонної тактичної групи 81-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ. Він отримав звання Героя України у 2015 році. Під керівництвом Герасименка вдалося в найкоротші терміни і без втрат особового складу і техніки захопити і утримувати гору Карачун.

27 липня 2014 року завдяки його підрозділу були знищені кілька вогневих позицій бойовиків і встановлений контроль поблизу населених пунктів Степанівка та Петрівське Донецької області, що в подальшому призвело до зриву спроб висунення бойовиків загальною чисельністю до 200 чоловік.

29 липня 2014 року штурмовою групою під керівництвом офіцера в найкоротші терміни була взята під контроль стратегічно важлива точка створення - курган Савур-Могила. За час проведення антитерористичної операції майор двічі був поранений.

"Может повториться 2014 год с множеством жертв как военных, так и гражданских. А наши политики и чиновники играют в дурака", - Юсупова про загрозу з Росії

понеділок, 13 липень 2020, 8:25

"А если серьезно, то все эти телефонные разговоры пятилетней давности и все, что происходит в украинской политике - не более, чем ширма и искусственное создание повода отвлечь народ от насущных и крайне важных проблем", - пише у своєму блозі Наталія Юс...

"Это для Путина смерть. Если Донбасс вернется в Украину, то все скажут, что он трус, слабак и баба", - Орєшкін

понеділок, 13 липень 2020, 6:26

Повернення окупованого Донбасу під контроль України означатиме політичну смерть президента РФ Володимира Путіна. Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін, передають Патріоти України. "Це ж для Путіна смерть. Якщо Донбас повернеться, то...