На зміну провальному "Шторму-Z" під Мар'їнку зайшов "Ахмат". Кадирівці добре екіпіровані, з танками і БТР

Окупанти з чеченського батальйону "Ахмат" так званого глави Чечні Рамзана Кадирова, на відміну від військових регулярної армії РФ та інших загарбницьких угруповань, мають гарне екіпірування і наступають за підтримки важкої техніки. Про це повідомив речник Таврійського напрямку Валерій Шершень в ефірі телемарафону.

Він наголосив, що на Мар’їнському напрямку безрезультатно намагались штурмувати підрозділи росіян "Шторм-Z", і їм на зміну зайшов підрозділ "Ахмат".

"На відміну від попередників, чеченці добре екіпіровані, в них є все – і кулемети, і атакують вони за підтримки БТРів, танків. Втім, такі атаки під прикриттям [техніки] – нечасті і стосуються саме чеченських підрозділів", – сказав Шершень.

Він також розповів про те, як "ахматівці" влаштували цілу операцію для порятунку свого окупанта, який "загубився".

Коментуючи наступальні дії росіян на Мар’їнському напрямку, речник ЗСУ наголосив, що якщо відбувається менш як 10 атак за добу, українські військові це сприймають як "затишшя". Як правило, зменшення кількості атак відбувається, коли підрозділи РФ зазнають великих втрат.

"Коли є чисельні втрати, тоді ті, хто вижили, вже відмовляються йти знову і знову на штурми, займаються імітацією штурмів та чекають на ротацію. А коли заходять свіжі та нові підрозділи, то атак стає більше. Якщо більше 15, то вони доволі потужні і проблемні", – повідомив Шершень.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...