"На зустрічі з Путіним Байден зробив немислиме - йому загрожує імпічмент", - Ілларіонов

На зустрічі у Женеві президент США Джо Байден "здав" російському лідерові Володимиру Путіну список об'єктів критичної інфраструктури США, попросивши не здійснювати на них хакерських атак. Розкриття такої інформації головному ворогові може обернутися для американського президента імпічментом. Про це сказав президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов, передає ГОРДОН, передають Патріоти України.

За його словами, про передачу списка господареві Кремля сказав навіть не Путін, а зізнався сам Байден на пресконференції. Мова про об'єкти, які знаходяться у 16 основних сферах США, зокрема, про енергетичний сектор і систему водного господарства.

"Може те, що він зробив, прискорить процес його імпічменту, і, таким чином, він швидко залишить Білий дім ... Під час саміту президент США, лідер вільного світу, взяв і передав президенту свого головного геополітичного суперника список об'єктів критичної інфраструктури США з проханням про милість про те, щоб саме ці об'єкти не піддавалися кібератакам", – сказав Ілларіонов.

Він порівняв цю ситуацію з тим, якби президент України, зустрічаючись з Путіним, передав йому список найважливіших об'єктів інфраструктури. "Можете собі уявити будь-яку картину в будь-якій країні світу під час будь-якого конфлікту, коли керівник країни, яка веде війну не на життя, а на смерть, щодо порятунку, щодо захисту від супротивника, передає найважливішу стратегічну інформацію керівнику країни-супротивника? Я, чесно кажучи, не пригадую жодного випадку в історії", – підкреслив експерт.

Ілларіонов підкреслив, що зазвичай такою інформацією займається розвідка, а хто "зливає" її – називають зрадниками, запроданцями або шпигунами. Навіть спроба імпічменту Трампу виглядає "дитячою забавкою у порівнянні з тим, що сталося на саміті", вважає він.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...